Rezervace na exkurze:

DatumOdRezervace
11. 04. 2024 09:00 Proběhlo
11. 04. 2024 10:30 Proběhlo
15. 04. 2024 09:00 Proběhlo
15. 04. 2024 10:30 Proběhlo
23. 04. 2024 09:00 Proběhlo
23. 04. 2024 10:30 Proběhlo
06. 05. 2024 10:30 Proběhlo
14. 05. 2024 10:30 Proběhlo
24. 05. 2024 09:00 Proběhlo
24. 05. 2024 10:30 Proběhlo
28. 05. 2024 09:00 Proběhlo
28. 05. 2024 10:30 Proběhlo
29. 05. 2024 09:00 Proběhlo
29. 05. 2024 10:30 Proběhlo
04. 06. 2024 09:00 Proběhlo
04. 06. 2024 10:30 Proběhlo
07. 06. 2024 09:00 Proběhlo
07. 06. 2024 10:30 Proběhlo
14. 06. 2024 09:00 Obsazeno


Reference

Dne 27.9.2016 absolvovali žáci 4. třídy ze ZŠ Stráž nad Nisou interaktivní prohlídku základny letecké záchranné služby v Liberci v rámci projektu Zachraňujeme s Kryštofem. Exkurze byla velmi zajímavá, poučná a zároveň zábavná díky panu Miloši Odstrčilovi a jeho kolegovi, kteří se dětem dvě hodiny plně věnovali s velkou trpělivostí a profesionalitou.

Velmi děkujeme, za učitelský sbor Eva Bilčáková a Hana Zýková. ZŠ Stráž nad Nisou

 

Dobrý den. V pondělí 23.5. navštívila naše mateřská škola základnu zzslk. Byli jsme velice mile překvapeni, jaký krásný program nás čekal. Děti byly nadšené a celý týden o tom povídají. Děkujeme .

Mateřská škola Janov nad Nisou

 

Dobrý den,
rádi bychom vám a vašim spolupracovníkům vyjádřili obrovský dík za možnost seznámit se podrobněji s prací záchranářů.
7. duben byl díky vám opravdu přínosný. Předvedli jste opravdovou "školu hrou"! Děti si odnesly nové poznatky díky vstřícnosti a přátelské atmosféře, kterou vaši profesionálové navodili od samého počátku. Nejen druháci, i dospělý doprovod byl nadšen. Děkujeme!

Přejeme vám do další práce hodně úspěchů.
S pozdravem M. Fiebigerová. J. Čiháčková a B. Nebusová a druháci ze ZŠ Lesní

 

Naše mateřská škola se zapojila do vašeho programu dne 7.10.2014. Velice rádi bychom touto cestou poděkovali za milý a vstřícný přístup. Můžeme říci, že program byl časově nenáročný, ocenili jsme 15ti minutovou přestávku mezi jednotlivými bloky. Lektoři mluvili k dětem jasně a stručně. Děti pochopily hlavní cíl návštěvy a odnesly si mnoho zážitků. Perfektní bylo, že si děti mohly všechno vybavení vyzkoušet a osahat. Nechyběl ani adrenalinový zážitek. Druhý den jsme se v mateřské škole vrátili k našemu výletu a vybarvili jsme si společně velkou omalovánku Kryštofa (vrtulník). Velká skupina dětí se pustila do skládání puzzlíků a ostatní děti si hrály na záchrannou službu. Moc děkujeme za předané informace, i za ukázku konkrétní situace, jak a kdy si zavolat rychle pomoc. Myslíme si, že tento program byl opravdu nejen pro děti, ale i pro nás učitelky velice přínosný. Za ochotu a váš čas vám mnohokrát děkujeme.

Mateřská škola Stráž nad Nisou, Mgr. Šimková Dana


Ještě jednou děkujeme za program, který jste pro naší školku připravili. Líbila se nám náplň, děti si mohly všechno prohlédnout, vyzkoušet. Nadchl nás váš přístup a komunikace s dětmi (pana záchranáře Miloše, Lucky i Markéty). Délka programu byla také ideální. S dětmi ve školce malujeme Kryštofa, opakujeme si, co jsme se od vás dozvěděli. Podle reakcí a nadšení dětí je poznat, že je návštěva u vás zaujala a zasáhla. Těšíme se na další návštěvu u vás a všem přejeme mnoho úspěchů ve vaší důležité práci. Díky.

Za MŠ Cvikov, Sídliště (školka U Koníčka), Kateřina Fialová, ředitelka


Byla to moje třída 4.B, která se zúčastnila Vašeho projektu. O projektu jsem se  dozvěděla na stránce portálu Libereckého kraje Edulk, kde byl kontakt na Vás. Musím ocenit ochotu a rychlost mailových zpráv ohledně organizačních záležitostí. Oceňuji i nápad přinést obrázky, které děti namalovaly před setkáním. Byly motivované ,věděly kam jdou a jaký program je čeká. Doprava k Vám je bezproblémová . Délka pořadu je pro děti vhodná. Program byl úžasně připravený, líbilo se mi Vaše nasazení a neskutečná ochota předat dětem potřebné informace.  Ale nejsou to jen informace, je to příkladný postoj lidí , kteří pomáhají ostatním. Myslím, že málokde si děti uvědomí, kolik práce a odvahy je potřeba k záchraně života a že ony samy  by nikdy neměly patřit mezi ty, které by zneužívaly tísňového volání nebo si neuměly poradit v případě nutnosti. Osobní prožitky ve vrtulníku, na lanech , na přístrojích jen umocnily jejich poznávání ,které  má trvalý charakter. Dětem se pořad velmi líbil, zprávu o něm jsme dala na webové stránky naší školy, na nástěnku plakát. Mně se  líbilo, že děti plakátu rozuměly a povídaly si o něm. Každý žák má uložený plakátek ve svém portfoliu. Nemám žádných připomínek, naopak je vidět, že práce s dětmi  Vás těší a že máte už s ní zkušenosti. Děti vás respektovaly , byly aktivní a spokojené. Nebyl žádný problém s kázní. Děkuji Vám a přeji jen to nejlepší.

M. Plachá ZŠ Barvířská Liberec


Chtěla bych vám všem touto cestou poděkovat za perfektně připravený program a úžasný přístup k dětem. Děti stále žijí zážitky "ze základny" a o ničem jiném nemluví. :-) Vaše práce je opravdu náročná, což si málokdo uvědomuje, a najít si ještě čas a sílu věnovat se dětem a předat jim informace zábavnou a přitažlivou formou, je u mě hodno obdivu. Slibujeme, že puzzle složíme, vyfotíme se s ním a pošleme foto:-).  Mockrát vám všem ještě jednou děkujeme a přejeme jen to dobré. Krásné podzimní dny. 

Lenka Diškantová, Daniela Janáková, děti třídy V.A, ZŠ Nové Město pod Smrkem


Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za celou naší MŠ v Mníšku, za dnešní skvělé dopoledne. Celý program byl úžasný a všem, kteří se nám u Vás věnovali patří obrovský dík. Děti i učitelky byly nadšené. Rádi se akce zúčastníme i příští rok. Taková akce totiž dá dětem mnohem více, než pouhé vyprávění nad obrázky ve školce. Myslím, že nadšení v jejich očích musí být i pro Vás jasným signálem, že to, co pro ně děláte má smysl. Ještě jednou přijměte od nás obrovskou pochvalu za celý program.

S přáním příjemného dne Pacltová Stiborová Zdenka, zástupkyně ředitelky pro MŠ

 

Den s Kryštofem a Amálkou jsme si nesmírně užili. Pro děti i pro pedagogy bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku Vaší práce. Pro děti bylo určitě přínosné moci si prohlédnout záchranný vrtulník i záchranářské auto, vidět záchranáře v akci a sami si i zažít něco na vlastní kůži. Chtěla bych velmi poděkovat za milý a vstřícný přístup k dětem, za odbornou připravenost i za trpělivost. Váš program jsme doporučili i našim kolegyním, které ho určitě také rády využijí.

Ještě jednou velký dík. Mgr. Lenka Hladíková, ZŠ Ostašov a žáci 2. třídy

 

Vracím se k naší návštěvě u Vás, moc bych Vám oběma chtěla poděkovat.za skvělý přístup k dětem a skvěle připravený program. Děti byly nadšené a mám i kladné odezvy od rodičů, kterým doma asi vše vyprávěly. Myslím, že zážitkové poznání je lepší než povídání ve škole.
Děti byly nadšené, že chtěli znovu malovat, skládat  a dokonce jsme vytáhli stavebnice a stavěli vrtulníky a sanitky...

 
Eva Kučerová, ZŠ Oblačná Liberec

 

ZŠ Lázně Libverda

<-- zpět

Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje. Delta System Air ARaymond Preciosa Washtec výrobce mycích linek Eleven Sportswear